Обладнання б/в

Обладнання б/в


Бажаєте придбати обладнання для кафе і ресторанів б / у? Сміливо звертайтеся в компанію Ресторанінвест. Крім продажу, ми займаємося різного роду обслуговуванням устаткування для громадського харчування б / у.

Якщо вам необхідний терміновий викуп або реалізація раніше використаного в закладах обладнання, пропонуємо екземпляри зі складу нашої компанії, який знаходиться близько до центральної частини Києва. Гарантуємо чесну оцінку і оптимальне рішення для вашого питання. У нас ви можете купити необхідне обладнання для бару б / у недорого.

Класифікація обладнання

Устаткування, що застосовується в ресторанному бізнесі, прийнято розділяти за кількома класифікаціями, а саме:

· Призначене для охолодження води або продуктів. Припустимо, холодильні камери, генератори льоду. Стане в нагоді як власникам кафе-морожених, так і для ресторанів, в яких подається піца або бургери. Тривале зберігання інгредієнтів без зміни їх якісного стану дозволяє вести бізнес з мінімальними витратами.

· Обладнання для приготування їжі за допомогою термообробки. Сюди входять різні найменування, від печей до млинниць. Тут так само обладнання підрозділяється на спеціалізоване, наприклад млинниці або печі для піци, і загального призначення, наприклад електричні сковороди.

· Обладнання для прискорення процесу приготування їжі. Наприклад, овочерізки, хліборізки і інші тому подібні механічні речі, необхідні в ресторанному бізнесі.

· Обладнання для миття посуду, від посудомийок широкого профілю до спеціалізованих стаканомоек, наприклад. Це обладнання необхідно рішуче всім власникам точок громадського харчування, від маленької кав'ярні до фешенебельного ресторану.

· Барне устаткування, необхідне для приготування і сервіровки напоїв. Від кавоварок до генераторів льоду в кубиках. Мати власний бар - хороший тон для будь-якого заведенія.А для цього вам, так чи інакше, доведеться обзавестися спеціальними речами.

· Також ми маємо в своєму розпорядженні лініями роздачі, полками і так далі.

Що можна купити у нас?

 У нас на сайті ви можете купити якісне обладнання абсолютно недорого, і запустити своє підприємство без зайвих втрат. Технологічно наші рішення підходять для закладу будь-якого рівня. Звертайтеся за консультацією, і ви не заблукаєте в світі вживаного обладнання.

Обладнання б / у для ресторан. Обладнання б / у для громадського харчування. устаткування horeca

Restoraninvest
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ Продолжить покупки

×

Обратный звонок