О нас

Нові надходження

О нас

Компанія «РесторанІнвест» спеціалізується на комплексному наданні послуг в сфері оснащення закладів громадського харчування. У перелік послуг входить: продаж, оренда приміщень під заклади громадського харчування (ресторанів, барів, кафе, їдалень, піцерій і т.д.), викуп та продаж б / у обладнання та меблів для професійного оснащення закладів і його подальше технічне супроводження, а також унікальна можливість оренди професійного бу обладнання та меблів б.у. на нетривалий термін (наприклад, для проведення одноразових заходів).


Якщо Вам необхідно укомплектувати заклад громадського харчування необхідним б / у обладнанням і б / у меблями, яке буде відповідати всім сучасним вимогам і коштувати на 50-70% менше від ціни нового, звертайтеся до нас.


Компанія має в своєму розпорядженні складськими приміщеннями в центрі Києва, а також вантажними автомобілями для перевезення б / у обладнання та меблів будь-яких габаритів.


Компанія дорожить своєю репутацією, тому виконує свої зобов'язання в поставлені терміни, а це є важливим аргументом в процесі вибору ділового партнера.!

Restoraninvest
Товар добавлен в корзину
Оформить заказ Продолжить покупки

×

Обратный звонок